Finał Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego

0
101

W dniach 12-13 czerwca uczniowie naszego Technikum Samochodowego:  Albert Bandzwołek, Jacek Maciejewski i Igor Kałużny pod opieką  Pana Ireneusza Trzeciaka po wygranych eliminacjach wojewódzkich pojechali na finał ogólnopolski Turnieju Motoryzacyjnego. Turniej odbywał się w  Białymstoku do którego zjechały  najlepsze drużyny z całego kraju.
Po dwudniowej rywalizacji nasi samochodziarze zajęli 12 miejsce w Polsce w rewalizacji szkół ponadgimnazjalnych. W konkurencjach pierwsza pomoc przedmedyczna i obsługa pojazdów okazali się najlepszymi w Polsce, zajmując I miejsce ! Turniej Ogólnopolski odbywał się na stadionie miejskim w Białymstoku. W ciągu dwóch dni trwania turnieju uczestnicy zwiedzali najciekawsze zabytki Białegostoku, poruszając się zabytkowym autobusem Jelcz RTO ,,Ogórek” oraz amerykańskim ,,School bus”. Po zakończeniu turnieju uczniowie w ramach dodatkowej rozrywki wybrali się na przejazd Crazy car’ami. Pojazdy te oprócz dobrej zabawy pozwalają „driftowac”  oraz poznać wpływ nadsterowności na stateczność pojazdu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here