Turniej Halowej Piłki Nożnej o puchar Dyrektora ZST

0
    66

Po zaciętym meczu, który mimo dogrywki zakończył się remisem, o wyniku zdecydowały rzuty karne. W nich odporniejszą drużyną okazała się klasa II tr, która ostatecznie zwyciężyła zajmując trzecie miejsce. Klasa czwarta musiała zadowolić się czwartą lokatą. Po przerwie rozegrany został wielki finał – mecz o I miejsce. Spotkały się tu drużyny klas III tr i I lo. W podstawowym czasie mecz zakończył się remisem 2 : 2. Rozstrzygnięcie przyniosła dogrywka, w której skuteczniejsi okazali się zawodnicy klasy I lo strzelając rozstrzygającą bramkę w piątej minucie dogrywki. Zwycięzcą turnieju zostali piłkarze klasy I lo i do nich też powędrował puchar wręczony przez Dyrektora szkoły Marka Szczepańskiego. W turnieju kolejne miejsca zajęli III tr, II tr i IV tsi.