Uroczyste pożegnanie maturzystów

    0
    97

    Świadectwa z wyróżnieniem:

    Joanna Jankowska – IV TE – śr.  5,42
    Dominika Kaczmar – III LO – śr.  5,20
    Anna Rataj – III LO – śr. 5,13
    Ada Zaworska – IV TE – śr. 5,04
    Daria Jańczak – III LO – śr.  5,00
    Paulina Szymczak – IV TE – śr.  4,96
    Natalia Kula – IV TE – śr.  4,92
    Mateusz Garbarczyk – III LZI – śr. 4,89
    Kornelia Frątczak – IV TE – śr.  4,83
    Paulina Kaźmierczak – III LO – śr.  4,80
    Ilona Gromada – IV TE – śr.  4,79
    Milena Galusik – IV KU – śr. 4,78
    Tomasz Owczarski – IV TRM – śr. 4,78
    Lidia Marciniak  – III LO – śr. 4,75
    Ewa Witkowska  – IV TE – śr. 4,75   

    Sportowcy:
    Natalia Filipiak – IV TH
    Justyna Zabielska – IV TH
    Kornelia Kostek – III LZI
    Marcin Wygralak – IV KU
    Damian Kieliba – IV KU
    Michał Kędziak – IV KU
    Łukasz Gradecki – IV KU
    Katarzyna Wieczorek – III LO
    Sylwia Borowska – III LO
    Piotr Walczak – III LO
    Dawid Bilski – III LO
    Jakub Bącler – III LO
    Patrycja Grajek –  IIIn LO
    Marcin Szczepański – IV TRM
    Damian Marcinkowski – IV TRM
    Patryk Hadrzyński – III LZI
    Karolina Chwalińska – III LZI
    Marietta Przodaszek – IV TE
    Joanna Jankowska – IV TE
    Szymon Dydyna – III LZI
    Sylwia Marzyńska – KU
    Szymon Łyskawka – III LZI
    Tomasz Duczmal – III LO
    Kinga Bierła – III LZI   

    Praca społeczna na rzecz szkoły i środowiska:
    Joanna Walczak – III LO – przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego
    Martyna Tarka –  III LZI –  praca w Samorządzie Szkolnym
    Tomasz Owczarski – IV TRM –  praca w Samorządzie Szkolnym
    Marietta Przodaszek – IV TE – praca w Samorządzie Szkolnym
    Karol Podgórski – III LO – chorąży pocztu sztandarowego
    Daria Durmenc – III LO –   poczet sztandarowy
    Dominika Kaczmar –  III LO – poczet sztandarowy
    Patrycja Grajek – III LO  –  wolontariat
    Maciej Ledzianowski  – III LZI – wolontariat
    Szymon Dydyna  – III LZI  – wolontariat
    Krystian Urbaniak – III LZI – wolontariat
    Kamil Kwiatkowski – III LZI –  wolontariat
    Mateusz Garbarczyk – III LZI – udział w powiatowym konkursie chemicznym
    Szymon Lisiak – IV TRM  – udział w powiatowym konkursie chemicznym
    Aleksandra Jankiewicz – III LO – prezenterka szkolnej telewizji