Świąteczny turniej na Zielonej

0
    108

Cztery reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych rywalizowały w I Świątecznym Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora Agencji TU „Uniqa” S.A.  w Pleszewie, Bogdana Skitka.
    W zawodach, rozegranych 20 grudnia w sali sportowej ZST, rywalizowano systemem „każdy z każdym”. Pierwsze miejsce zajęli ostatecznie uczniowie z Zespołu Szkół Usługowo Gospodarczych, którzy w trzech grach odnieśli dwa zwycięstwa. Taki sam dorobek mieli drudzy w klasyfikacji chłopcy z I LO. Nasi reprezentanci  pokonali, co prawda, triumfatorów 7:6, ale  z trzema punktami (ponadto zremisowali 6:6 z ZSPP CKU Marszew i przegrali 14:15 z I LO) przypadło im trzecie miejsce. Jeden punkt wywalczył czwarty w klasyfikacji zespół ZSPP CKU Marszew. Zwycięzcy otrzymali od fundatora puchar, a szczypiorniści trzech czołowych drużyn – medale. Organizatorami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego, Artur Kukuła i Robert Ratajczak.{gallery}20122011{/gallery}