Awans naszych drużyn

    0
    364

    Powiatowe eliminacje XVII „Licealiady” w piłce koszykowej i unihokeju przyniosły sportowcom z Zespołu Szkół Technicznych w Pleszewie spory sukces. Nasze koszykarki wygrały z koleżankami z ZSPP CKU w Marszewie 24:13. Chłopcy zwyciężyli rywali z I LO w Pleszewie 47:33 oraz 35:27 reprezentantów ZSPP CKU w Marszewie. Obie drużyny awansowały do rejonowych finałów, które odbędą się na przełomie lutego i marca w Kaliszu. Unihokeiści zwyciężyli 3:1 zarówno rówieśników z ZSPP CKU w Marszewie, jak i z ZSUG-u w Pleszewie, kwalifikując się do zawodów strefowych. Dziewczyny uległy, co prawda, 0:8 koleżankom z I LO w Pleszewie, ale dzięki wygranej 1:0 nad drużyną z ZSPP CKU w Marszewie także powalczą w unihokejowej strefie. Naszymi zespołami zaopiekowali się Joanna Sołtysiak i Dariusz Załęski. (ph)

    {gallery}20160215{/gallery}