Strzeleccy mistrzowie z „Zielonej”

0
    101

Dnia 14 marca 2013r. w pleszewskim LOK-u uczniowie naszej szkoły brali udział w zawodach strzeleckich. W Mistrzostwach Powiatu Pleszewskiego udział wzięły drużyny z ZSP-P CKU w Marszewie, I LO  w Pleszewie oraz ZST w Pleszewie. W klasyfikacji drużynowej I miejsce zajęła drużyna z ZST w składzie: Szymon Dydyna, Jakub Kostrzewski, Tomasz Jędraszak, Piotr Świtalski, wyprzedzając drużynę z Marszewa  i I LO. Druga drużyna z naszej szkoły w składzie: Szymon Łyskawka, Wiktor Hertman, Jakub Szymański, Krzysztof Szymański uplasowała się na IV pozycji. W klasyfikacji indywidualnej również wywalczyliśmy czołowe miejsca: Szymon Dydyna zajął I miejsce, a Piotr Świtalski – III. Opiekunem zawodników był pan Grzegorz Chraplak. Gratulujemy wygranej i życzymy dalszych sukcesów.